web analytics
خانه / کسب و کار / ۹ استراتژی بازاریابی برای گسترش کسب و کار ساختمانی شما

۹ استراتژی بازاریابی برای گسترش کسب و کار ساختمانی شما

صنعت ساخت و ساز روز به روز در حال رشد است و برای اینکه صنعت ساخت و ساز خود را در یک پایه ثابت قرار دهید ، شما نیاز به یک برنامه بازاریابی قدرتمند دارید که بتواند  موجب تمایز شما در دوره ی رکود باشد.

در اینجا ۹ استراتژی بازاریابی برای گسترش کسب و کار ساختمانی شما آورده شده است

  1.  کسب و کار خود را به صورت آنلاین بیاورید

کسب و کار ساخت و ساز بدون شک یک کسب و کار آفلاین است. شما نمی توانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. اما شما باید آنلاین شوید زیرا مشتریان شما بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند. مشتریان بالقوه شما بخش عمده ای از وقت خود را در سایت های اجتماعی و گشت و گذار در اینترنت می گذرانند و تبلیغات آنلاین کسب و کار شما به یک امر اجباری تبدیل شده است.

 

اولین و مهمترین چیزی که شما برای بازاریابی آنلاین کسب و کار خود نیاز دارید ، طراحی وب سایت حرفه ای است.

 

افراد حرفه ای را برای ایجاد وب سایت برای شرکت خود استخدام کنید. به جزئیات توجه کنید ، تا وب سایت شما حرفه ای به نظر برسد و همه عناصر مهم یک وب سایت خوب را داشته باشد. وب سایت شما برای بازدیدکنندگان آنلاین همان دفتر شما برای بازدیدکنندگان آفلاین است.

  1.  ساخت یک برند

اگر خود را به عنوان یک برند معرفی کنید ، وب سایت شما توسط مشتریان و همچنین موتورهای جستجو اعتبار بیشتری کسب می کند. برای ساختن نام تجاری باید از خدمات طراحی گرافیک حرفه ای که توسط شرکت هایی در دسترس هستند کمک بگیرید. این خدمات به شما کمک می کند نام تجاری خود را بسازید و بازاریابی را برای نام تجاری خود انجام دهید. خدمات طراحی گرافیکی ساختمانی که ممکن است به شما در ساختن نام تجاری و بازاریابی کمک کند شامل این موارد:

 

یک نشان تجاری – چهره کسب و کار شما

طراحی بنر تبلیغاتی – برای تبلیغ نام تجاری شما در برخی از اجتماعات اجتماعی.

طراحی بیلبوردها – برای اینکه شما را در بزرگراه های ملی و سایر جاده های شلوغ قابل مشاهده کند.

طراحی کارت ویزیت – کارت دعوت غیر مستقیم شما برای مشتریان شما.

آگهی ها و تابلوها – برای جلب توجه مردم

دید استراتژیک کلیدی برای ایجاد یک نام تجاری است و توسط مشتریان احتمالی شما به خاطر سپرده می شود. با مارک زدن به خود دلیل بسیار محکمی برای مشتری بودن به شما ارائه می دهید زیرا مارک تجاری آهن ربایی است که باعث جذب حسن نیت می شود. فکر می کنید چرا مردم احساس غرور می کنند نشان دهند که از تلفن اپل استفاده می کنند؟ زیرا این یک مارک با حسن نیت است! مردم دوست دارند نام خود را به یک مارک خوب وصل کنند تا انتخاب بالای خود را نشان دهند حتی اگر این قیمت بالاتر از قیمت متوسط ​​باشد.

 

  1.  مدتی را در بازاریابی شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید

همانطور که برای نشان دادن افراد به سمت دفتر کار خود باید علامت های تبلیغاتی بزرگی قرار دهید ، برای نشان دادن جهت وب سایت خود باید از رسانه های اجتماعی به عنوان یک تابلو استفاده کنید. هنگامی که ما از رسانه های اجتماعی صحبت می کنیم ، سیستم عامل های متعددی برای رسانه های اجتماعی در دسترس هستند. حال سوال این است ، آیا شما باید از همه سیستم عامل های

رسانه های اجتماعی برای هدایت مردم به دفتر خود از طریق وب سایت خود استفاده کنید؟ ۳-۴ سیستم عامل رسانه اجتماعی را انتخاب کنید اما آنها را فعالانه به روز کنید.

خواندن توصیه می شود:

– لوگو ساختمانی با معانی پنهان

– ایده طراحی وگو شرکت ساختمانی برای مشاغل

– ایده برتر تبلیغات و بازاریابی برای یک کسب و کار ساختمانی

– محصول تبلیغاتی برتر برای ساخت و ساز

در حالی که لینک به وب سایت خود را در صفحه رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید ، فقط URL را پیست نکنید. برخی از جملات تاکتیکی را بنویسید که بیننده را مجبور به کلیک کردن روی پیوند و رفتن به صفحه اصلی وب سایت خود کند. دیده می شود که بیشتر سازندگان در حال ارسال تصاویر ساختمان های ساخته شده توسط آنها هستند. هیچ چیز بدی وجود ندارد اما این بهترین کار نیست. اگر تصاویر را به اشتراک می گذارید ، حتماً تصاویر ساختمانی مداوم را نیز به اشتراک بگذارید. نمایش هر جنبه ای به مشتریان احساس شفافیت می دهد و در نتیجه اعتماد شما را جلب می کند.

 

  1. از سئو استفاده کنید

در حالی که تبلیغات گوگل و فیس بوک گزینه خوبی است اما باید هزینه آنها را پرداخت کنید. اگر همان مزیت را بدون پرداخت هزینه تبلیغات خود دریافت کنید ، چه می کنید؟ خوب به نظر می رسد و همچنین ممکن است! آنچه شما باید انجام دهید این است که فقط محتوای مرتبط تولید کنید تا موتورهای جستجو و همچنین بازدید کنندگان سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای این منظور ، ابتدا باید نیازها و تنظیمات مشتریان خود را درک کنید.

از ابزارهای برنامه ریز کلمات کلیدی کمک بگیرید تا بدانید کلمات کلیدی خاص صنعت شما چیست؟ پس از دانستن کلمه کلیدی ، مشتریان احتمالی شما برای جستجوی آنچه که نیاز دارند استفاده می کنند ، شما باید محتوای جذاب در اطراف کلمات کلیدی ایجاد کنید. اما هشدار داده شده است که سعی نکنید موتور موتور جستجو را با پر کردن کلمات کلیدی در محتوای بی فایده فریب دهید ، زیرا این کار بیشتر از این که به ضرر شما باشد ، ضرر خواهد داشت.

  1.  خود را در فهرست راهنماهای آنلاین فهرست کنید

وقتی شخصی سراغ موتور جستجو می رود و در مورد بهترین ارائه دهنده خدمات در منطقه خود برای هر چیزی سوال می کند ، موتور جستجو نام دایرکتوری ها را به جای سایت های جداگانه ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد. بنابراین کاملاً قابل درک است که چرا باید خود را در آن فهرست ها فهرست کنید.

در حالی که خود را در فهرست ها فهرست می کنید ، su باشید

  1.  هنگام تبلیغ خدمات خود بسیار خاص باشید

در هنگام ایجاد تبلیغات برای کسب و کار خود ، بیش از حد خسته نشوید. طبیعی است که بخواهید به همه بگویید که می توانید همه کارهای مربوط به صنعت خود را انجام دهید. اما باور کنید ، نگرشی که نشان می دهد می توانید همه کارها را یک باره انجام دهید قاتل بازاریابی موثر است. گفتن اینکه می توانید در هر یک از تبلیغات خود هر کاری انجام دهید می تواند خسته کننده باشد و حتی باعث ترس مشتریان شود.

هر بار یکی از مهارت های خود را تبلیغ کنید. همانطور که به عنوان مثال تخصص خود را در ساخت آشپزخانه های مدولار تبلیغ می کنید ، روز بعد به مخاطبان خود بگویید که در ساخت طراحی جهانی ساختمان مهارت دارید اما در تبلیغات دیگری تخصص خود را در ساخت حمام های قابل دسترسی یا چمن های نوآور نشان می دهد. تبلیغات در چنین بخشهای کوچکی مخاطبان را درگیر خود می کند و احتمال استفاده از خدمات شما را در مراجعه به شما افزایش می دهد.

 

  1. ایجاد ارتباط با مشاغل غیر رقابتی اما مرتبط

اگرچه افراد سعی می کنند اعتبار یک تجارت را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند اما هر زمان که می توانند از کسی که به آنها اعتماد می کنند مراجعه کنند ، مطمئناً آن را می گیرند. شما می توانید از مشتریان قبلی خود ارجاع یا تبلیغات دهان به دهان بگیرید اما ممکن است دایره نفوذ آنها چندان زیاد نباشد. سعی کنید با سایر مشاغل مرتبط با مشاغل ساختمانی ارتباط برقرار کنید اما در واقع آنهایی که رقیب شما نیستند.

یک رابطه سالم با پیمانکاران فرعی شما مانند معمار ، برق ، لوله کش ، طراح داخلی ، نقاش و غیره می تواند ارجاعات زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد که مطمئناً به یک تجارت واقعی تبدیل می شود.

 

  1. برخی دانش ها را به صورت رایگان در اختیارمشتریان قرار دهید

مشتریان همیشه به دنبال هر پیشنهادی برای دریافت چیزی رایگان هستند و اگر آنچه را دریافت می کنند دوست دارند به راحتی هزینه می کنند تا با ارائه دهنده رایگان ارتباط برقرار کنند. به عنوان یک متخصص ساخت و ساز ، می توانید برخی دانش ها را به صورت رایگان به مشتریان خود منتقل کنید. برای مشتریان خود فیلم های کوچک بسازید تا اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. اگر نکات و ترفندهای شما به مشتری شما کمک می کند تا مشکل کوچک خود را به تنهایی حل کند ، مطمئناً در صورت نیاز به کار بزرگی به سراغ شما می آیند.

 

  1. ارائه خدمات اجتماعی مانند کمک به خیریه می تواند هدف شما از سود را تأمین کند

خدمات اجتماعی یا خیریه ممکن است برای دانستن نکات مربوط به گسترش تجارت برای شما نفرت انگیز باشد. اما یکی از بهترین راه ها این است که از دید مشتریان احتمالی خود به طرز خوبی بیایید. اگر ساختمان بیمارستان را در اثر زلزله یا هر بلای طبیعی دیگری ویران کرده اید ، اگر در زمینه خیرات نیز تخصص خود را نشان دهید ، مطمئناً مردم به عنوان یک فرد خوب و همچنین به عنوان یک سازنده خوب متوجه شما می شوند.

لینک دانلود

لینک اینستاگرام

لینکدین