web analytics
خانه / مدیریت ساخت / شرکت های ساخت و فروش / ۱۰ قدم برای ساختن یک استارتاپ ساختمانی

۱۰ قدم برای ساختن یک استارتاپ ساختمانی

۱-یک برنامه تجاری دقیق را با هم تنظیم کنید
برنامه تجاری شما باید اهداف تجارت ساختمانی شما را تعیین کند. این برنامه باید شامل برنامه های دقیق برای هر مرحله از فرآیند همراه با بازه زمانی و بودجه ای باشد که برای رسیدن به هر یک از اهداف خود نیاز دارید. هر آنچه را که فکر می کنید مربوط به عملکرد صحیح تجارت شماست در آن بگنجانید. برنامه کسب و کار شما باید کامل باشد زیرا شما باید کپی برنامه خود را بدر هنگام اقدام به گرفتن وام ه موسسات مالی ارائه دهید .

۲-یک پایگاه مکانی خوب برای شروع کار خود پیدا کنید
در حالی که بسیاری از شرکتهای نوپای ساختمانی از خانه صاحبان آن شروع می شوند ، در نهایت شما می خواهید برای مشروعیت بخشیدن به تجارت به مکانهای رسمی تر تجاری بروید. ملکی که به عنوان پایگاه خانه انتخاب می کنید باید فضای کافی برای دفاتر و انبار داشته باشد زیرا احتمالاً تجهیزات و ابزارها را در محل ذخیره خواهید کرد. مکانی که انتخاب می کنید همچنین باید فضای کافی برای پارک وسایل نقلیه مورد استفاده در تجارت را داشته باشد.

۳-در صورت لزوم یک وکیل استخدام کنید.
بهترین راه برای ایجاد تجارت خود به عنوان یک کار حرفه ای و ایجاد اعتماد به نفس در آن این است که نشان دهید شما منظم ، کارآمد و مطابق با کلیه مقررات ، قوانین و استانداردهای مربوطه هستید. از کلیه گواهینامه ها ، مجوزها ، مجوزها و ثبت نام هایی که برای تجارت اجباری هستند ، مطمئن باشید. اینها از نظر ایالت ، شهر و محل متفاوت است ، بنابراین تکالیف خود را انجام دهید. در صورت لزوم یک وکیل استخدام کنید.
۴-شرایط مالیاتی خود را مشخص کنید
یک حسابدار استخدام کرده و اسناد و مدارکی را که برای کسورات خود باید در پرونده داشته باشید ، بررسی کنید. ممیزی معمول نیست ، اما اتفاق می افتد ، بنابراین شما می خواهید آماده باشید و می خواهید کتاب های شما دقیق باشد.

۵-مسئولیت های بیمه خود را تعیین کنید
جلسه ای را با یک نماینده بیمه ترتیب دهید و در مورد پوشش های مورد نیاز برای تجارت خود با او صحبت کنید. شما نه تنها باید از دارایی های تجاری محافظت کنید ، بلکه باید از آسیب های ناشی از کار ، بدهی های شخصی یا خسارت به اموال مشتری نیز محافظت کنید. هم شما و هم تجارتتان باید کاملاً تحت پوشش قرار بگیرید.

۶-بودجه خود را تامین کنید
برای شروع کار خود باید تجهیزات ، ابزارها و وسایل نقلیه را خریداری ، اجاره یا اجاره کنید. شما همچنین باید قبض های خود را پرداخت کنید ، در تبلیغات سرمایه گذاری کنید و حقوق و دستمزد خود را برآورده کنید. شما باید قبل از اینکه اولین قرارداد خود را پیشنهاد دهید وام خود را تأمین کنید ، بنابراین برای درخواست مالی زودتر اقدام کنید.

۷-شبکه با تامین کنندگان ، همکاران بازرگانی و سایر پیمانکاران
با چندین تامین کننده حساب باز کنید و با آنها اعتبار بسازید. شما باید با سایر پیمانکاران رابطه خوبی داشته باشید بنابراین باید افرادی را برای کمک به شما در تکمیل مشاغلی فراخواند که یا نمی توانید خودتان را به اتمام برسانید و یا وقت لازم برای اتمام آنها را در مهلت مقرر ندارید. همچنین باید روابط خوبی با متخصصان صنعت ، از جمله بازرسان ساختمان برقرار کنید.

۸-در مورد استخدام کارمندان یا پیمانکاران تصمیم بگیرید
آیا در صورت نیاز به کارمندان تمام وقت خود اشتغال دارید یا به راحتی پیمانکاران را استخدام می کنید؟ انعطاف پذیری بیشتر و هزینه کمتری در معامله با پیمانکاران وجود دارد زیرا شما مجبور نیستید مزایایی را پرداخت کنید (در بیشتر موارد) یا در صورت کند بودن کار به ارائه حقوق پرداخت می کنید. حداقل ، ممکن است شما در نظر داشته باشید که یک دستیار تمام وقت داشته باشید که بتوانید او را آموزش دهید تا از همه ریزه کاری های کسب و کارتان آگاه شود و کارها را به صورت روان ادامه دهد. مردم همچنین وقتی با محل کار شما تماس می گیرند از شنیدن صدای آشنا استقبال می کنند.

۹-بودجه تبلیغات و بازاریابی ایجاد کنید
ممکن است تصمیم بگیرید که نیازهای تبلیغاتی شما به سادگی علامت گذاری برای سایت های شغلی شما باشد. همچنین ممکن است تصمیم بگیرید که به موارد بیشتری نیاز دارید – رادیو ، تلویزیون و بازاریابی آنلاین ، مانند وب سایت و وبلاگ. شما همچنین می خواهید برای ایجاد نام تجاری خود یک آرم ایجاد کنید. سایر موارد تبلیغاتی توصیه شده شامل کارت های بازرگانی ، بروشورها و در نهایت ، نمونه کارهای تجاری است. هر کاری می کنید ، از بازاریابی صرف نظر نکنید. بیش از آنچه فکر می کنید برای آن نیاز دارید ، اختصاص دهید.

۱۰-اختصاص بودجه برای نرم افزارهای ساختمانی
فراموش نکنید که برای راه اندازی تجارت خود مقداری بودجه برای نرم افزار مدیریت ساخت اختصاص دهید ، زیرا به شما امکان می دهد فرآیندهای مختلف را ساده و خودکار کنید. راه حل های نرم افزاری مناسب می تواند ساعت ها کار در هر پروژه ، حتی در روز را از بین ببرد.

 

لینک دانلود
 

لینک اینستاگرام