web analytics
[chosen]

فناوری روسازی پلاستیکی جاده ها

نگاهي كوتاه به زواياي زندگي روزمره، نشانگر شكل گيري قالب جديدي از زندگي مبتني بر فناوريهاي نوين است كه هر روزه با سرعت بالايي در حال پيشروي است و در اين ميان فناوريهاي دوستدار محيط زيست ...

ادامه نوشته »

اگر تهران بلرزد

این سال‌ها وقتی از زلزله تهران صحبت می‌کنیم، تن و بدن‌مان می‌لرزد. امکان ندارد با کسی که در تهران ساکن است، از زلزله مرگباری که گفته می‌شود در تهران رخ خواهد داد، صحبت کنید و مو به تنش سیخ نشود؛ اینکه می‌گویند زلزله‌ای که در تهران رخ می‌دهد بیشتر از 8 ریشتر خواهد بود و تهران بعد از این زلزله نابود و با خاک یکسان می‌شود.

ادامه نوشته »

بازاریابی سیاسی رقیب محور

استراتژی هایی که توسط افراد و کاندیدا های رقیب محور مورد استفاده قرار می گیرد.در واقع این سیاست ها به کارگیری اصول و رویه های بازاریابی در مبارزات سیاسی است که توسط افراد و گروه های مختلف به کار گرفته می شود که به نیاز افرادی که به آنها رای داده اند، پاسخ مثبت داده شود.مالکیت ها و پارادایم های بازارهای سیاسی را به چهار دسته تقسیم شده است. احزاب و کاندیداهای محصول محور احزاب وکاندیداهای فروش محور احزاب و کاندیداهای بازار محور احزاب و کاندیداهای رقیب محور:این رویکرد در سال های اخیر مورد توجه کاندیداهای انتخاباتی قرار گرفته است.نقطه اتکا این رویکرد نقاط ضعف حریف است.این نقاط ضعف اعم از ایدولوژی و شخصیت و عملکرد گذشته فرد است.این کاندیداها برای مردم،در صورتی که حریف آنها برنده انتخابات شود آینده ترسناکی را متصور می شوند.

ادامه نوشته »

هدف زندگیست…

یک گروه از دوستان به ملاقات استاد دانشگاهی رفتند. گفتگو خیلی زود به شکایت در مورداسترس و تنش در زندگی تبدیل شد.استاد از آشپزخانه بازگشت و به آنها قهوه درانواع متفاوت در فنجان ها تعارف کرد.فنجان های شیشه ای،فنجان های کریستال،فنجان های درخشان،تعدادی با ظاهری ساده،تعدادی معمولی و تعدادی گران.وقتی همه آنها فنجان های را در دست داشتند،استاد گفت: اگرتوجه کرده باشید تمام فنجان های خوش قیافه و گران برداشته شدند در حالیکه فنجان های معمولی جا ماندند. هر کدامیک از شما بهترین فنجان ها را خواستید و آن ریشه استرس و تنش شماست.آنچه شما واقعا میخواستید قهوه بود نه فنجان،اما با این وجود شما باز هم فنجان را انتخاب کردید.اگر زندگی قهوه باشد.مشاغل، پول،موقعیت و غیره،فنجان ها هستند.فنجان ها وسیله های هستند برای نگهداری و زندگی را فقط در خود جای داده اند. لطفاً نگذارید فنجان ها کنترل شما را در دست گیرند. از قهوه تان لذت ببرید.

ادامه نوشته »
فلزیاب