web analytics
[chosen]

نظریه هارمونی انگیزه ها

یکی از مشکلات موجود در کار تیمی که باعث عدم تحقق هدف می شود کاهش انگیزه افراد پس از گذشت مدت زمان است.حتی ممکن است افراد با انگیزه بالا به یک تیم ملحق شوند و پس از مدتی از گروه جدا شوند یا وظایف خود را به خوبی انجام ندهند.این موضوع ناشی از عدم وجود هارمونی انگیزه هاست.

ادامه نوشته »

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی یا در اصطلاح، بازاریابی شبکه های اجتماعی عبارت است از مجموعه فعالیتهایی که برای افزایش بازدید شبکه های اجتماعی صورت می پذیرد. بازاریابی شبکه های اجتماعی پروسه ای است که در راستای تولید محتوای جذاب و جلب توجه بازدید کنندگان انجام می شود ، بطوریکه با به اشتراک گذاری مطالب توسط هر بازدید کننده مطالب مورد نظر به طور موثری در فضای شبکه های اجتماعی و بالطبع در فضای اینترنت گسترش یافته و از این طریق اهداف مورد نظر بازاریابی شبکه های اجتماعی بدون پرداخت هزینه خاصی از طریق سایت های شبکه های اجتماعی محقق می گردد.صرفنظر از اینکه شبکه های اجتماعی چه کاربرد و اهدافی را به دنبال خواهند داشت با بررسی و شناسایی عوامل کلیدی موفقیت نرم افزارهای شبکه های اجتماعی و در نهایت طراحی مدل بازاریابی شبکه های اجتماعی که همانا هدف اصلی جهت استفاده ی تولیدکنندگان نرم افزارها و اپلیکیشن مذکور می باشدمی توان گفت که کدام قابلیتها اصولا در محبوبیت و استفاده بیشتر کاربران بخصوص کاربران ایرانی ، موثرمی باشد؟

ادامه نوشته »

مرا ببوس از گل نراقی

مرا ببوس نام تصنیف محبوبی در میانه قرن ۲۰ میلادی در ایران است؛ که با صدای «حسن گل‌نراقی»، شعری از «حیدر رقابی» و آهنگی از «مجید وفادار» اجرا شد.شعر «مرا ببوس» در مجموعه شعری از «حیدر رقابی» به نام «آسمان اشک» در سال ۱۳۲۹ در «انتشارات امیرکبیر» به چاپ رسید.

ادامه نوشته »

معجزه موسیقی …

این موسیقی براحتی قادر است روح و قلبتان را مانند میلیونها انسان در سراسرگیتی لمس کند و شما را وادار به باور معجزه موسیقی سازد.

ادامه نوشته »

عتاب یار با صدای علیرضا قربانی

شعر زیر غزلی زیبا از عراقی با صدای علیرضا قربانی بي رخت جانا، دلم غمگين مکن رخ مگردان از من مسکين، مکن خود ز عشقت سينه ام خون کرده اي از فراقت ديده ام خونين مکن بر من مسکين ستم تا کي کني؟ خستگي و عجز من مي بين، مکن …

ادامه نوشته »
فلزیاب