web analytics
خانه / Uncategorized @fa / کدام ثروت‌آفرین‌تر است؟

کدام ثروت‌آفرین‌تر است؟

کدام ثروت‌ آفرین‌تر است؟

نفت یا اینترنت؟

‎ارزش روز کمپانی «آمازون» به ۴۰۰ میلیارد دلار رسید، معادل ۱۰ برابر صادرات نفت سال گذشته ما

ثروتمند شدن و رسیدن به استقلال مالی بزرگترین آرزوی مشترک تمام انسانهاست, ولی با این حال هنوز بیشتر انسانها از وضع مالی مناسبی برخوردارنیستند. در دنیایی که در آن زندگی می کنیم فرصت های زیادی برای ثروت مند شدن وجود دارد ولی متاسفانه کمتر کسی می تواند از این فرصتها به نفع خود استفاده کند.

انسانها بیشتر در رویایی ثروتمند شدن زندگی می کنند تا اینکه برای رسیدن به آن تلاشی از خود نشان بدهند.حقیقت این است که نه کسی شانسی ثروتمند می شود و نه کسی شانسی ثروت خود را از دست می دهد. این موضوع بیانگر این مطلب است که ثروتمند شدن نیز مثل رسیدن به هر خواسته دیگری در این دنیا برای خود مراحلی دارد.

کسب درآمد از اینترنت اونقدرها هم که به نظر میرسه سخت نیست

کسب درآمد از طریق اینترنت شامل مجموعه روش های جدید می باشد که بصورت مستقل و بدون نیاز به یک مکان ثابت تجاری و بدون سرمایه درآمد واقعی خواهید داشت. کاربران اینترنت در ایران حدودا ۳۰ میلیون نفر می باشند که روزانه از اینترنت استفاده می کنند و حدود ۹۵ درصد این کاربران از اینترنت نه برای کسب درآمد بلکه برای تفریح و سرگرمی در خانه و محل کار از آن استفاده می کنند و ۳ درصد از این ۵ درصد هم تنها بفکر کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت هستند و دنبال راه های کسب درآمد مطمئن از طریق اینترنت می گردند و فقط ۲ درصد از این افراد بصورت جدی بدون هیچ سرمایه اولیه از اینترنت درآمد میلیونی کسب کرده اند.